درباره شرکت فناوران رهیاب سیستم آسیا

درباره ما

شرکت فناوران رهیاب سیستم آسیا از سال 2009 میلادی تا کنون به عنوان نماینده رسمی محصولات نیوراک در ایران فعال است و کلیه محصولات نیوراک در ایران با گارانتی فراسا معتبر و دارای خدمات پس از فروش به مدت 10 سال است. محصولات نیوراک دارای تاییده های بین المللی و داخلی ( سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ) است.


پس از 12 سال سابقه درخشان در بازار ایران با همکاری تیم فنی فراسا فریم ورهای تمامی محصولات با توجه به سیستم مخابراتی ایران تهیه شده و بیشترین هماهنگی را در بین محصولات مشابه در بازار دارد. کلیه محصولات نیوراک مخصوص بازار ایران تنها از طریق فراسا به صورت قانونی وارد ایران شده و با تضمین بهترین عملکرد با خطوط مخابراتی دیجیتال و آنالوگ در کلیه پروژه های VoIP استفاده می شوند. کلیه تجهیزات توسط تیم فنی نیوراک و فراسا با تمامی مراکز تماس IP-PBX از قبیل سیسکو، اریکسون، مای تل ، استریسک، ایزابل و FreePBX تست و هماهنگی کامل دارنند ( تمامی اطلاعات نحوه پیکربندی با مراکز تماس مختلف را از تیم فنی فرسا می توانید دریافت کنید). در صورت هرگونه ابهام در خصوص اصالت کالاهای موجود در بازار می توانید با تیم پشتیبانی فراسا در ارتباط باشید.


تعمیرات خدمات

شرکت فناوران رهیاب سیستم با داشتن متخصصین مجرب و تجهیزات پیشرفته , قادر به تعمیر و پشتیانی کلیه تجهیزات VoIP می باشد. شرکت فناوری نیوراک پس از آموزش و تایید متخصصین فراسا , پشتیبانی سخت افزاری محصولات نیوراک در ایران را به عهده رهیاب سیستم قرار داده است. بخش فنی نیوراک در ایران قادر به تعمیرکلیه بردهای نیوراک HX440G ، HX404G، MX8G، MX60E و MX120 می باشد. تعمیرات تجهیزات VOIP ، گیتوی های ویپ، IP-PHONE و هدست و مراکز تماس IP-PBX در این بخش انجام می شود.